Голова ВПСАУ

Надія КОРІННА народилася у м. Києві. Адвокат, член Ради адвокатів м. Києва, голова Всеукраїнської професійної спілки адвокатів України, аспірант кафедри фінансового права Університету державної фіскальної служби України.

У 2001 році закінчила факультет правознавства Київського національного університету культури і мистецтв, а у 2003-му — Національної академії внутрішніх справ.

Працювала на державній службі, була помічником Народного депутата України, заступника Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, обіймала посаду головного редактора Всеукраїнського громадсько-політичного тижневика “Самостійна Україна” та головним редактором Інформаційно-аналітичного журналу “Роботодавець”, брала участь від України в американсько-українському діалозі в енергетичній сфері (Вашингтон, США), у проектах Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Україна: верховенство права”, спільного проекту USAID та Міністерства юстиції України “Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні”, проектах Фонду Чарльза Стюарта Мотта тощо, була учасником програми USAID “Відкритий Світ” (Канзас, США).

З 2009 року має свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

У 2016 році нагороджена відзнакою “За службу закону”.

Стежити за нами: