28 лютого, відбувся з’їзд Всеукраїнської професійної спілки адвокатів України

У четвер, 28 лютого, відбувся з’їзд Всеукраїнської професійної спілки адвокатів України – ВПСАУ. Головуючою на З’їзді було обрано Голову ВПСАУ Наді Корінну, секретарем – члена Правління ВПСАУ Олену Помазановську.

З’їзд заслухав Звіт Голови ВПСАУ Надії Корінної за 2018 рік, визнавши її роботу задовільною, а також звіт Ревізійної комісії ВПСАУ. Делегати також обговорили плани роботи на 2019 рік та затвердили кошторис спілки.
Також, було прийнято рішення про припинення повноважень заступника Голови ВПСАУ Миколи Голодняка (якого було обрано Головою Всеукраїнської профспілки правників) та обрання заступником Голови ВПСАУ адвоката Дениса Колесникова.

Крім того, делегати З’їзду прийняли рішення про взяття під опіку футбольної команди адвокатів “KRBA team” – діючого Чемпіона Світу серед юристів (Камбрілс/Салоу, Іспанія), діючого Віце-чемпіона Європи (Марібор, Словенія), чемпіона України серед адвокатів (турнір проводився Національною асоціацією адвокатів України). На даний час команда готується до чемпіонату Європи, який відбудеться в ірландському місті Лімерик.

Стежити за нами: